Kerapoxy (100) biały 2kg.

Producent: Mapei
Dostępność:
Dostępny
szt.
Cena netto: 97,56 zł 120,00 zł

Kwasoodporna i chemoodporna, epoksydowa, dwuskładnikowa zaprawa do spoinowania płytek ceramicznych do spoin większych niż 3 mm.

Zakres zastosowania:
Spoinowanie wewnątrz i na zewnątrz budynku okładzin ceramicznych i z kamienia naturalnego na posadzkach i ścianach. Zaprawa Kerapoxy nadaje się również do klejenia kwasoodpornego płytek ceramicznych na wszystkich podłożach stosowanych w budownictwie. Szczególnie zalecana jest do wykonywania spoin kwasoodpornych w przemyśle spożywczym, punktach zbiorowego żywienia, kuchennych blatach roboczych, szpitalach, łaźniach parowych, w basenach kąpielowych i leczniczych, w kabinach prysznicowych, zbiornikach wód agresywnych, laboratoriach chemicznych, myjniach samochodowych, supermarketach oraz we wszystkich pomieszczeniach gdzie wymagana jest idealna higiena i odporność na działanie środków chemicznych.

Dane techniczne: DOPUSZCZALNY OKRES UŻYTKOWANIA: 45 min. PROPORCJE MIESZANIA: 9 części komponentu A na 1 część komponentu B. CZAS SCHNIĘCIA OTWARTEGO (jako kleju): 30 min. OKRES KORYGOWALNOŚCI (jako kleju): 60 min. DOPUSZCZENIE DO UŻYTKOWANIA: obciążenie przez chodzenie po ok. 24 godz. Powierzchnie są całkowicie odporne chemicznie po 4 dniach. PEŁNE OBCIĄŻENIE: po 15 dniach. KOLORY: 28. NANOSZENIE: szpachla gumowa. Chociaż Kerapoxy jest odporna na wilgoć, wymagane jest jednak, aby spoiny były suche w trakcie nanoszenia. PROFILOWANIE: gąbka lub Scotch-BriteR. ZUŻYCIE: zależne od formatu płytki i szerokości spoiny.