Tynk akrylowy A Quarzolite T - baranek 1.5mm, 2.0mm 20kg.

Producent: Mapei
szt.
Cena netto: 105,00 zł 105,00 zł

Akrylowa Masa tynkarska o maksymalnym uziarnieniu 1,5 lub 2,0 mm, do wykonywania cienkowarstwowych, dekoracyjno-ochronnych wypraw tynkarskich, na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Ochronna i dekoracyjna zaprawa tynkarska, na bazie żywicy akrylowej do zastosowań na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych.

Quarzolite Tonachino SP
jest plastyczną masą tynkarską na bazie wodnej dyspersji żywicy akrylowej, wyselekcjonowanego piasku kwarcowego i odpornych na działanie promieni UV pigmentów. Tynk jest odporny na oddziaływanie czynników atmosferycznych, jest hydrofobowy i wykazuje właściwości dyfuzyjne dla pary wodnej.
Quarzolite Tonachino SP wykazuje dobrą przyczepność do tradycyjnych tynków a także do starych powłok dobrze przywierających do podłoża. Quarzolite Tonachino może być również stosowana wewnątrz na podłoże gipsowe lub stare powłoki malarskie, pod warunkiem dobrej ich przyczepności do podłoża. Do gruntowania stosuje się wówczas preparat Malech.
Quarzolite Tonachino SP jest dostępny w szerokiej gamie kolorów:   - systemem ColorMap®.
- wg palety NCS,                                                              Tonachino jest dostępny w wersjach o różnym uziarnieniu:
QuarzoliteTonachino SP 1,5 mm,
Quarzolite Tonachino SP 2,0 mm.

Zużycie
2,5-3 kg/m2 – przy uziarnieniu 1,5 mm, w zależności od rodzaju podłoża
3,0-3,5 kg/m2 – przy uziarnieniu 2,0 mm, w zależności od rodzaju podłoża

Opakowanie
Pojemniki 20 kg