Ultracolor Plus (biały-100) 2 kg.

Producent: Mapei
szt.
Cena netto: 20,33 zł 25,00 zł

Elastyczna, szybko wiążąca zaprawa do wypełniania szczelin o szerokości od 2-20mm, nie dająca plam i wykwitów, wodo- i mrozoodporna. Wysoka odporność na ścieranie i zmniejszona absorpcja wody.

Zakres zastosowania:
Spoinowanie na zewnątrz i wewnątrz posadzek i ścian z płytek ceramicznych każdego typu (monocottura, bicottura, klinkier, gres porcelanowy, cotto, terakota itp.), mozaiki i pustaków szklanych, kamienia naturalnego itp. Łatwa do nanoszenia i profilowania. Nie dająca plam i wykwitów, szybko wiążąca, elastyczna, szczególnie do posadzek gdzie wymagane jest szybkie użytkowanie. Znakomicie nadaje się do spoinowania płytek w basenach, na balkonach i tarasach, w łazienkach i kuchniach, oraz na podłogach ogrzewanych.

Dane techniczne: DOPUSZCZALNY OKRES UŻYTKOWANIA: 20-30 min. PROPORCJE MIESZANIA: 25-27 części wody na 100 części Ultracolor. OBCIĄŻENIE PRZEZ CHODZENIE: po 3 godz. PEŁNE OBCIĄŻENIE: po 24 godz. WYPEŁNIANIE WODĄ BASENÓW: po 48 godz. KOLORY: gama 30 kolorów, kompatybilnych z gamą kolorów spoiny silikonowej Mapesil AC oraz spoiny epoksydowej Kerapoxy. NANOSZENIE: szpachla gumowa. PROFILOWANIE: gąbka.
PRZECHOWYWANIE: 24 miesiące w opakowaniach aluminiowych. ZUŻYCIE: zależne od formatu płytki i szerokości spoiny.